מי אנחנו

נתקעתם עם רכב ישן שכבר לא נוסע?
לרכב שלכם יש בעיות מכניות ואתם מחפשים למכור אותו בקלות ובנוחות?
אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה ישמח לעזור לכם ולקנות מכם את הרכב באופן מיידי ובמזומן.

אלירן קונה רכבים מכל הסוגים לפירוק ולנסיעה. אם יש לכם רכב ישן שכבר אינו פועל באופן תקין ואתם מתלבטים מה לעשות איתו – אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הוא הפתרון.

גם אם הרכב עדיין נוסע אך אתם מתקשים במכירה שלו ומעוניינים למכור אותו בצורה קלה ומהירה ללא בדיקת רכב – כדאי לפנות אלינו ולקבל תשלום במזומן במחירים כדאיים – מהטובים בשוק.

אצל אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מאמינים בשירות מהיר ויעיל, על מנת שתוכלו למצוא פתרון לרכב שלכם. אנחנו קונים רכבים גם עם בעיות במנוע ובגיר. גם במידה ולרכב אין טסט – אנחנו נקנה אותו מכם.

מרגע שנעשית הפנייה אלינו, אנו מתאמים הגעה לבעל הרכב, וקונים על המקום את המכונית – ללא בדיקה מיותרת הגוזלת זמן רב. אין צורך לבזבז זמן על בדיקות רכב כאשר מדובר במכונית שכבר נמצאת בסוף ימיה.

אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מתחייב להציע את המחירים הטובים בשוק. אנחנו קונים מכוניות לפירוק מכל הסוגים, כולל אופנועים וקטנועים. צוות אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה מחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר של אמינות בשירות.

אנחנו נציע לכם מחיר הולם עבור הרכב הישן שלכם ונדאג להעברת הבעלות באופן מהיר ומיידי. כך שאין מה לחשוש כאשר פונים אלינו למכירת הרכב.

אנחנו יודעים כמה קשה למכור אוטו כאשר הוא במצב שאינו תקין. מסיבה זו אנו מציעים להקל עליכם את החיים, להגיע עד אליכם ולקנות מכם את המכונית שלכם. אצל אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה אנו מאמינים בשירות מהיר ואמין. אנחנו נסביר לכם כל מה שצריך על מכירת הרכב לפירוק ועל תהליך ההורדה שלו מהכביש.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עם הרכב הישן שלכם ולקבל הצעת מחיר מיידית. אלירן קונה רכבים לפירוק ולנסיעה הוא המקום הנכון ביותר לפנות אליו כאשר רוצים למכור רכב לפירוק. הצוות שלנו ישמח לענות על השאלות שלכם ולקנות את הרכב הישן במהירות – תוך מתן הצעת המחיר הטובה ביותר האפשרית.

שירות אמין, מהיר ומקצועי

מעל 20 שנות וותק בתחום

מאות לקוחות מרוצים

מחירים שווים לכל כיס